Międzynarodowy Salon Edukacyjny – Perspektywy 2024- Liceum Ogólnokształcące nr 67 MGM

Ułatwienia dostępu

26.02.2024

Międzynarodowy Salon Edukacyjny – Perspektywy 2024- Liceum Ogólnokształcące nr 67 MGM

Zapraszamy do udziału w targach edukacyjnych – Międzynarodowy Salon Edukacyjny – Perspektywy 2024, gdzie przedstawiciele Liceum Ogólnokształcącego MGM nr 67 będą do Waszej dyspozycji przez dwa dni i z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania.

Salon otwiera się dla Was na terenie EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa w dniach 15-16.03.od 9:00 do16:00 przy stoisku nr L22.

Podczas spotkania z uczniami oraz przedstawicielami naszej Szkoły dowiesz się m.in.:

✅jak przebiega proces rekrutacji w LO MGM,

✅co zapewniamy naszym uczniom, by nauka była przyjemnością,

✅jak efektywnie łączyć naukę z pasją,

✅dlaczego program SportTutor, to najlepsze rozwiązanie dla ucznia-sportowca,

✅jakie kompetencje przyszłości rozwijamy w naszym Liceum.

Podczas Salonu młodzież będzie mogła dowiedzieć się wszystkiego o czekającym ją w maju egzaminie ósmoklasisty. Będzie to również doskonały moment na egzaminacyjną powtórkę z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Rejestracja na wybrane spotkania i harmonogram:

👉https://salon.perspektywy.pl/2024/rejestracja/

Sobota, 16 marca 2024to czas odwiedzin indywidualnych, w gronie rodziny, kiedy wraz z rodzicami będziecie mogli skonsultować wybór szkoły ponadpodstawowej. To znakomita okazja do zadawania pytań o różne aspekty kształcenia w danej szkole, klasie kierunku czy profilu.

Szczegóły na stronie internetowej⬇⬇⬇

https://salon.perspektywy.pl/2024/prezentacje-liceow-i-technikow/

Najczęściej czytanie