SZKOŁA - Liceum Ogólnokształcące MGM

Ułatwienia dostępu

Szkoła inna niż wszystkie – Co wyróżnia nasze niepubliczne liceum ogólnokształcące?

Program SportTutor– tylko liceum MGM gwarantuje możliwość połączenia nauki z uprawianiem sportu, nawet na poziomie mistrzostwa sportowego. Nauka w naszej szkole, poprzez wprowadzenie indywidualnej opieki ucznia-sportowca i programu nauczania SportTutor pozwala z powodzeniem łączyć naukę z wyczynowym uprawianiem sportu. Nauczyciele pracujący w naszym liceum doskonale rozumieją konieczność pomocy w połączeniu nauki ze sportem, to właśnie takie podejście oraz zrozumienie konieczności pomocy dla wszystkich uczniów wyróżnia nasze liceum pośród innych szkół.

Otaczamy szczególną opieką dydaktyczną uczniów-sportowców. Staramy się utrzymywać kontakt z ich trenerami i klubami, wspólnie określamy warunki połączenia treningu z nauką.

Jesteśmy jedyną szkołą w Warszawie, która łączy wysoki poziom nauczania języków obcych ze sportem. 

Obozy maturalne, zielone szkoły – każdy uczeń liceum MGM, w zależności od klasy na jakim poziomie uczęszcza realizuje program edukacyjno-wyjazdowy opracowany na dany rok szkolny. Wyjazdy oraz uczestnictwo uczniów w tych formach mają charakter obowiązkowy oraz fakultatywny. 3-4 dniowe obozy narciarskie i snowboardowe, wyjazdy wakacyjne i wiele więcej!

Dobra edukacja wraz z opieką – wysoki poziom edukacji i indywidualne podejście do ucznia, wykwalifikowane i sprawdzone grono pedagogiczne.

Uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi mogą liczyć na pomoc i kompleksową opiekę doświadczonych specjalistów w Centrum Integracji Sensorycznej.

LICEUM DLA WSZYSTKICH

Jesteśmy szkołą, która kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do uczniów. Dlatego u nas każdy jest mile widziany, bez względu na to, jaki jest jego poziom wiedzy, zainteresowania czy predyspozycji. Uczniowie o różnym poziomie zaawansowania mają u nas równe szanse na rozwój, a nasi nauczyciele zawsze podejmują wszelkie wysiłki, by pomóc każdemu w zdobyciu wiedzy i umiejętności.

LICEUM DLA SPORTOWCÓW
PROGRAM SportTutor

Jeśli interesujesz się sportem i jednocześnie pragniesz zdobywać wiedzę na wysokim poziomie, nasza szkoła jest idealnym wyborem dla Ciebie. Nasze liceum to miejsce, gdzie sport łączy się z edukacją, a uczniowie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i pasji.

Otaczamy szczególną opieką dydaktyczną uczniów-sportowców. Staramy się utrzymywać kontakt z ich trenerami i klubami, wspólnie określamy warunki połączenia treningu z nauką. Dzięki profilowi dla sportowców, uczniowie naszego liceum mają możliwość rozwijania swoich umiejętności i pasji sportowych. 

Znakomita lokalizacja gwarantuje bardzo dobry dojazd praktycznie z każdej dzielnicy Warszawy. Absolwentami i uczniami naszego liceum są wybitni sportowcy, mistrzowie świata, mistrzowie Europy, olimpijczycy, medaliści mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach sportu a także wszyscy ci, którzy kochają sport. Nasi absolwenci to m.in. Adam Małysz, Andrzej Fonfara.

Jeśli szukasz szkoły, w której będziesz mógł rozwijać się i zdobywać nowe doświadczenia, to zapraszamy do nas! Nasze liceum to miejsce, gdzie każdy może osiągnąć swoje cele i rozwijać się na wielu płaszczyznach.

Zapraszamy do Nas – bez egzaminów wstępnych.