Liceum Ogólnokształcące MGM na Targach Edukacyjnych EXPO XXI

Ułatwienia dostępu

10.03.2023

Liceum Ogólnokształcące MGM na Targach Edukacyjnych EXPO XXI

Targi Edukacyjne EXPO XXI. Jeżeli stoisz przed wyborem szkoły średniej? Jesteś sportowcem ? To musisz wiedzieć jedno: tylko Liceum Ogólnokształcące MGM gwarantuje możliwość połączenia nauki z uprawianiem sportu, nawet na poziomie mistrzostwa sportowego. Dołącz do LO 67 MGM. 

Uczniowie, Nauczyciele i Dyrektorzy promowali Naszą Szkołę na Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym 2023 – Perspektywy. 

Prezentacja szkół i uczelni, konsultacje, doradztwo – to tylko niektóre punkty programu XXXIX Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2023, który odbył się w Centrum EXPO XXI w Warszawie w dniach 10-11.03.2023 r. 

121 wystawców, w tym 46 liceów i techników, a wśród nich Liceum Ogólnokształcące MGM. Strefa doradztwa i konsultacji cieszyła się zainteresowaniem, uzupełniając ofertę edukacyjną liceów o ofertę skierowaną także do młodych sportowców. 

Targi przyciągnęły rekordową liczbę odwiedzających nie tylko za Warszawy i województwa mazowieckiego, ale z całej Polski. Z możliwości bezpośrednich konsultacji skorzystało aż 20 tysięcy odwiedzających. 

W programie targów było aż 40 wystąpień adresowanych do ósmoklasistów – w tym spotkania z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie (prezentacje na temat egzaminu ósmoklasisty). 

Podczas dwóch dni trwania Salonu, przy stoiskach LO MGM miały miejsce indywidualne konsultacje z uczniami oraz pracownikami liceum, gdzie rodzice z dziećmi mogli zasięgnąć opinii w jakim kierunku ich dziecko powinno podążać i uzyskać odpowiedź na pytanie, dlaczego to właśnie LO MGM jest szkołą najlepiej dopasowaną do zainteresowań, predyspozycji i możliwości dziecka.   

Przy stoiskach i w trakcie rozmów w Strefie Konsultacji odbyto setki wartościowych rozmów, które z pewnością wpłyną na edukacyjne wybory młodych ludzi. 

#liceum #lo #sport #matura #szkola #school #edukacja #friends

Pełną relację znajdziecie na naszym Facebook’u i Instagramie

Najczęściej czytanie