Zakończenie roku szkolnego- klasy maturalne - Liceum Ogólnokształcące MGM

Ułatwienia dostępu

28.04.2023

Zakończenie roku szkolnego- klasy maturalne

Zakończenie roku to zawsze wyjątkowy czas, ale tym razem jest to moment szczególny – dla was, którzy kończycie swoją przygodę w Liceum Ogólnokształcącym MGM.

Cztery lata spędzone w naszej szkole były pełne wyzwań, ale także wspaniałych chwil, które na zawsze pozostaną w waszej pamięci. Teraz jest czas, aby podsumować to wszystko, co udało nam się osiągnąć, i przygotować się na kolejny etap życia.

W imieniu całej społeczności szkolnej chciałbym wam podziękować za wasze zaangażowanie, entuzjazm i poświęcenie, które przyczyniły się do sukcesów szkoły i wszystkich naszych uczniów.

Życzę wam wszystkiego najlepszego na dalszej drodze – niech wasza edukacja i życie przyniosą wam wiele wspaniałych chwil, sukcesów i spełnienia waszych marzeń.
Dziękujemy, że byliście częścią naszej szkolnej społeczności i zawsze będziecie mile widziani w naszej szkole.
Gratulujemy i życzymy wam powodzenia!

„Chciałbym wam życzyć wszelkiej pomyślności w waszej przyszłości. Niech wasza droga będzie pełna wyzwań, ale także niech przyniesie wam wiele radości i spełnienia waszych marzeń. Pragnę, abyście nigdy nie porzucili swoich marzeń, aby zawsze dążyć do celów, które sobie wyznaczyliście. Pamiętajcie, że najważniejsze w życiu nie są rzeczy materialne, ale to, co mamy w naszym sercu i umyśle.
Dziękuję za te wspaniałe lata w naszej szkole i życzę wam wszystkiego najlepszego w waszej przyszłości.”

Wojciech Modzelewski- Wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego MGM

Najczęściej czytanie