Zakończenie roku szkolnego klas IV w LO MGM 67 - Liceum Ogólnokształcące MGM

Zakończenie roku szkolnego klas IV w LO MGM 67

Za nami wyjątkowa uroczystość zakończenia roku szkolnego klas IV w LO MGM 67.

„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia”-z takim przesłaniem nasi czwartoklasiści zakończyli rok szkolny, by zrobić kolejny krok ku realizacji swoich planów i marzeń.

Podczas wspaniałej uroczystości, którą przygotowali uczniowie z klasy II i III nie zabrakło wyjątkowych wspomnień, a także części artystycznej, którą uświetnił występ wokalno-instrumentalny oraz pokaz tańca towarzyskiego uczniów z naszego Liceum.

Odbierając świadectwa, dyplomy i nagrody dla wyróżnionych absolwentów, rozpoczęli kolejny etap pełen wyzwań i nowych wrażeń. Nie zabrakło łez wzruszenia, uśmiechów i morza kwiatów, wręczonych przez wdzięcznych uczniów i dyrekcję wychowawcom klas, którzy z pasją i zaangażowaniem kształtowali postawy i umysły swoich wychowanków.

Drodzy Absolwenci,

Z całego serca życzymy Wam wyłącznie bardzo dobrych wyników na maturze, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz dokonania właściwego wyboru dalszej drogi życiowej. Trzymamy za Was mocno kciuki już teraz.

Powodzenia!