Wielkanocne spotkanie w gronie Nauczycieli i Dyrekcji LO MGM - Liceum Ogólnokształcące MGM

Wielkanocne spotkanie w gronie Nauczycieli i Dyrekcji LO MGM

Dziś spędziliśmy wspólnie kilka miłych chwil w gronie naszej cudownej kadry pedagogicznej.

Spotkanie miało charakter integracyjny i było doskonałą okazją do wymiany życzeń oraz refleksji nad znaczeniem Świąt Wielkanocnych. Podczas spotkania nauczyciele mieli okazję do swobodnej rozmowy oraz wspólnego biesiadowania przy tradycyjnych potrawach świątecznych.

Mamy nadzieję, że spotkanie pozwoliło na pogłębienie relacji między członkami naszej społeczności szkolnej oraz wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój.

Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, pełnych ciepła, miłości oraz nadziei na lepsze jutro.

Dyrekcja LO MGM

#uczniowie #liceum #wielkanoc #lomgm #szkoła