🏆PoćwiczONE- wspaniała akcja z udziałem Uczniów Liceum ogólnokształcącego MGM 😍

PoćwiczONE- wspaniała akcja z udziałem Uczniów Liceum ogólnokształcącego MGM

🟦Za nami wspaniała akcja z udziałem , Liceum Ogólnokształcące MGM, Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie, i dziewcząt z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 94🥰🏐💟🥇

🟦Pomysłodawczynią projektu jest Aleksandra Rajewska– dziennikarka sportowa, a ambasadorką – Milena Sadurek- siatkarka, olimpijka i studentka WSEWS.

💟poćwiczONE to projekt skierowany do dziewcząt w wieku szkolnym, którego celem jest promocja aktywnego trybu życia, budowanie świadomości, że sport to klucz do dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego, a także przestrzeń do budowania relacji koleżeńskich🤝😊

🟦Nadrzędnym celem jest aktywizacja dziewcząt oraz znalezienie sposobów, aby aktywność fizyczna była dla nich atrakcyjna, dostępna i żeby nie ograniczała się wyłącznie do lekcji wychowania fizycznego w szkole.

🟦Wydarzenie realizowane jest w ramach ogólnopolskiego programu „Sportowa Natura” Lasy Państwowe, które są głównym partnerem akcji. Projekt wspiera także Fundacja Zdrowia i Kultury „Kochaj Życie” oraz Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie.

Zarówno Uczniowie Naszego Liceum jak i sami Uczestnicy bawili się znakomicie. Dziękujemy, że mogliśmy brać udział w tym wspaniały przedsięwzięciu. Ładujemy akumulatory na kolejne spotkanie !

Do poćwiczenia 🙂 ❤