馃弳Po膰wiczONE- wspania艂a akcja z udzia艂em Uczni贸w Liceum og贸lnokszta艂c膮cego MGM 馃槏

U艂atwienia dost臋pu

30.10.2023

Po膰wiczONE- wspania艂a akcja z udzia艂em Uczni贸w Liceum og贸lnokszta艂c膮cego MGM

馃煢Za nami wspania艂a akcja z udzia艂em , Liceum Og贸lnokszta艂c膮ce MGM,聽Wy偶szej Szko艂y Edukacja w Sporcie, i dziewcz膮t z warszawskiej Szko艂y Podstawowej nr 94馃グ馃彁馃挓馃
馃煢Pomys艂odawczyni膮 projektu jest Aleksandra Rajewska– dziennikarka sportowa, a ambasadork膮 – Milena Sadurek- siatkarka, olimpijka i studentka WSEWS.
馃挓po膰wiczONE to projekt skierowany do dziewcz膮t w wieku szkolnym, kt贸rego celem jest promocja aktywnego trybu 偶ycia, budowanie 艣wiadomo艣ci, 偶e sport to klucz do dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego, a tak偶e przestrze艅 do budowania relacji kole偶e艅skich馃馃槉
馃煢Nadrz臋dnym celem jest aktywizacja dziewcz膮t oraz znalezienie sposob贸w, aby aktywno艣膰 fizyczna by艂a dla nich atrakcyjna, dost臋pna i 偶eby nie ogranicza艂a si臋 wy艂膮cznie do lekcji wychowania fizycznego w szkole.
馃煢Wydarzenie realizowane jest w ramach og贸lnopolskiego programu „Sportowa Natura” Lasy Pa艅stwowe, kt贸re s膮 g艂贸wnym partnerem akcji. Projekt wspiera tak偶e Fundacja Zdrowia i Kultury „Kochaj 呕ycie” oraz Wy偶sza Szko艂a Edukacja w Sporcie.
Zar贸wno Uczniowie Naszego Liceum jak i sami Uczestnicy bawili si臋 znakomicie. Dzi臋kujemy, 偶e mogli艣my bra膰 udzia艂 w tym wspania艂y przedsi臋wzi臋ciu. 艁adujemy akumulatory na kolejne spotkanie !
Do po膰wiczenia 馃檪 鉂

Najcz臋艣ciej czytanie