LO MGM – wolontariat – Teqball - Liceum Ogólnokształcące MGM

LO MGM – wolontariat – Teqball

W dniu 25 lutego br. uczniowie LO MGM 67 wzięli udział w wydarzeniu sportowym promującym Teqball wśród młodych sympatyków piłki nożnej z Akademii Piłkarskiej BVB.

Inauguracja sekcji Teqball w BVB Academy WBS Warsaw odbyła się w warszawskiej dzielnicy Wilanów z inicjatywy Tomasza Zabielskiego – Prezesa Polskiej Fundacji Sportu i Kultury oraz zarządu Polskiego Związku Teqballa.

Część oficjalną uświetniła obecność👇👇👇

Tomasza Zabielskiego (Polska Fundacja Sportu i Kultury oraz Main Events)

Krzysztof Ochędalskiego (Prezes PZTEQ – Polski Związek Teqball)

Benjamina Galanta (Koordynator BVB Academy WBS Warsaw)

Marka Rybińskiego (Kanclerz EWS – Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie), współzałożyciela LO MGM 67.

Trening pokazowy przygotowali reprezentanci Polski Teqball – Bartłomiej Frańczuk, Ewa i Patryk Kamińscy, Piotr Pinkiewicz, Grzegorz Staśkiewicz, a pod czujnym okiem Marcina Szydy- międzynarodowego sędziego, uczestnicy mogli poznać zasady gry i dowiedzieć się dlaczego warto trenować Teqball.

Na wyróżnienie zasługuje także zaangażowanie wolontariuszy z naszego Liceum, którzy wsparli organizatorów podczas eventu.

Dziękujemy za zaproszenie do udziału i możliwość współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia.